Untitled Document
Platí od 01.02.2010 do 15.12.2014
Zakamenné - Námestovo - Tvrdošín - Dolný Kubín - Martin - Žilina - Trenčín - Uherské Hradiště - Brno - Praha a späť.
Prepravu zabezpečuje: Anton Klimčík, 029 56 Zakamenné č. 74, Slovensko

Bus Linka č. 507703
Bus Linka č. 000421

Prích.

Odch.

Pozn.

Km

Zástavka

Prích.

Odch.

Pozn.

Km

19:30   0 Zákamenné, autobusové nástupište 06:30     604
  20:00   18 Námestovo, autobusové nástupište   06:05   586
  20:20   32 Tvrdošín, autobusové nástupište   05:50   572
  20:25   37 Nižná, autobusové nástupište   05:45   567
  20:55   57 Oravský Podzámok, autobusové nástupište   05:15   547
  21:05 86 Dolný Kubín, autobusové nástupište   05:05 518
  21:20   95 Istebné, autobusové nástupište   04:50   509
  21:35   106 Kraľovany, autobusové nástupište   04:40   498
  21:55   128 Martin, autobusové nástupište   04:20   476
  22.05   135 Vrútky, autobusové nástupište   04:10   466
  22:25   158 Žilina, AS MHD   03:45   446
  22:50   178 Bytča, autobusové nástupište   03:25   426
  23:10   198 Považ. Bystrica, AS MHD   03:10   406
  23:40   227 Ilava, autobusové nastupište   02:40   377
  24:00   234 Dubnica n. Váhom, autobusové nástupište   02:15   370
  00:20   247 Trenčín, aut.st. MHD   02:00   357
  01:00   291 Uherský Brod, aut.nádr. MHD   01:25   313
  01:20   310 Uherské Hradišté, aut.nádr. MHD   01:25   294
  02:30   384 Brno, ÚAN Zvonařka   23:30   220
05:30     604 Praha, ÚAN Florenc 21:00   0
  • /507703 Zakamenné - Námestovo - Tvrdošín - Dolný Kubín - Martin - Žilina - Trenčín - Uherské Hradiště - Brno - Praha
  • /000421 Praha - Brno - Uherské Hradiště - Trenčín - Žilina - Martin - Dolný Kubín - Tvrdošín - Námestovo - Zakamenné
  • Anton Klimčík, 029 56 Zakamenné č. 74, Slovensko
  • ide v ,,,,,
  • ZĽAVY: Deti do 3 rokov s doprovodom dospelej osoby sa prepravujú bezplatne, pokiaľ sa pre ne nenárokuje miesto na sedenie. Deti od 3 do 12 rokov majú zľavu 50%. Študenti s preukazom majú 10% zľavu /do 26 rokov a dôchodcovia majú zľavu 10%.
  • Deti do 15 rokov sa môžu prepravovať len v sprievode osoby staršej 18 rokov.
  • BATOŽINA: Prvá a druhá batožina sa prepravuje za poplatok 20,- Kč / 0,70 Eur. Každá ďalšia batožina sa prepravuje za poplatok 150,- Kč / 5 Eur.
  • Cestovné z územia SR sa platí v Eurách, cestovné z územia ČR sa platí v Kč.
  • Predaj cestovných lístkov a informácie:
  • Autobusová doprava Anton Klimčík, 029 56 Zakamenné č. 74, Slovensko, Tel. (+421)43 5592237, mob. 0902944880, 0902959805
  • Email - info. klimcik@klimcik.sk, Email - info. klimcik@atlas.sk
  • vysvetlivky značok: premáva v pondelok, premáva v utorok,premáva v stredu,premáva štvrtok,premáva v piatok,premáva v nedeľu
  • zastavuje len na vystupovanie
  • zastavuje len na nastupovanie
© COPYRIGHT 2008 | design & created by mishke